NR 474398
TRÄDGÅRDSBORD, Grythyttans Stålmöbler, modell "9A", H: 70cm D: 100cm (slitage, skador på trä förekommer)
2024-05-07 19:06:00
2000 kr
8 | 2024-05-06 16:16:13 | 2000 |
11 | 2024-05-07 19:03:53 | 2000 |
11 | 2024-05-07 19:03:43 | 1900 |
11 | 2024-05-07 19:02:35 | 1800 |
10 | 2024-05-07 19:01:43 | 1650 |
10 | 2024-05-07 19:01:28 | 1550 |
11 | 2024-05-07 19:01:33 | 1200 |
9 | 2024-05-07 18:57:42 | 1100 |
9 | 2024-05-07 18:57:26 | 1000 |
9 | 2024-05-07 18:57:17 | 900 |
7 | 2024-05-05 20:46:15 | 650 |
4 | 2024-05-01 22:05:41 | 600 |
6 | 2024-05-01 20:47:15 | 550 |
4 | 2024-05-01 22:05:34 | 550 |
4 | 2024-04-30 22:53:48 | 400 |
5 | 2024-05-01 06:28:37 | 300 |
5 | 2024-05-01 06:28:25 | 250 |
5 | 2024-05-01 06:28:12 | 200 |
3 | 2024-04-30 17:00:15 | 150 |
1 | 2024-04-30 13:53:26 | 70 |
2 | 2024-04-30 13:10:14 | 60 |
1 | 2024-04-30 09:20:48 | 50 |